امروز يکی از همين روزهاست!!!‌

سلام!!

امروز به دلايلی اومدم جيغ بزنم!!!  نه کم و نه بيش!!

اومدم اعلام کنم آهای امت شريف ده بالا!‌ منم از جنس گوشت، پوست و خونم!!

منم دل دارم!!‌ دلم هم می شکنه هم درد می گيره هم پراز غصه می شه!!

اومدم جيغ بکشم!!! که من هنوز هم درد می کشم!! از جنگ های هر روزه!!!

از اين که اگه رزومه بدون ذکر مليت بفرستم!‌ حتماً برای مصاحبه دعوت می شم!! اما به محض اين که مليتم آشکار می شه!! بايد برم ۷ تا سوراخ قايم شم!!!

می خوام جيغ بکشم بگم کلافه ام از اين همه سوءتفاهم!!‌

می خوام جيغ بکشم بگم !!!! نه !! شما بلاد کفريها! ‌همه اتون کور و کرين!!! واقعيت و نمی بينين!!  من!!‌ ما!!  از نسل کوروشيم!!

می خوام فرياد بزنم  که حقوق بشر!! رو ما به شما بشريت عرضه کرديم!!!

می خوام صدام عرش و بلرزونه که ما ملتی فهيم و دانشمنديم!!‌

می خوام دادبزنم!! سکس برای ما تنها هدف زندگی !!  نيست!!

می خوام داد بزنم !‌ ما به اسم گذاری روی فرزندانمون بها می ديم!!!  ما معتقديم اسم زيبا و با معنی داشتن!! نشانه فهم و کمال!!

 

می خوام داد بزنم!....!!!

 اما صدام در نمی ياد!! چی بايد بگم!! بايد بگم ما از نسل کوروشيم!! اما اجازه می ديم تحت عنوان جمهوری!!! ديکتاتوری برما حاکم باشه!!!

بايد بگم ما از نسل کوروشيم!!‌اما به ذلت و خواری می شناسنمون!!

بايد بگم ما عرب نيستيم!!! اما نيمی از کلمات و تعارف روزانه مون عربيه!

بايد بگم !! ‌ما به سکس بها نمی ديم!! اما تمام فرزندانمون به جای آموزش صحيح!!! از دوست و رفيق !! و جديداً ‌هم اينترنت!! يواشکی کسب اطلاع می کنن!!‌ و دور از چشم پدر مادرهاشون ديگه چيزی نمونده که امتحان نکرده باشن!!!  و باز هم !!‌همه برای هم  جانماز آب می کشیم!!‌

بايد بگم!‌ غالبمون ۴ نعل صبح تا شب می تازيم برای قوت لايموت!!!  و اگه دستمون به دهنمون برسه!!‌ اون وقت باز ۴ نعل می تازيم که پيکانمون بشه پرايد. پرايدمون بشه ۲۰۶ و ۲۰۶ مون .......!!!

بايد بگم عروسيهامون و به خودمون  عزا می کنيم که آی بايد اينش اين جور باشه و اونش اون جور!!!‌ که مثلاًشمسی خاله!! به گوشه قبای مليتيش برنخوره و ما  هم  کم نياورده باشيم!!!

بايد بگم ما دخترانمون می فرستيم دانشگاه که تحصيل‌کرده شن!! اما بهشون تذکر می ديم که غروب نشده بايد خونه باشی چون ما آبرو داريم!!!!

بايد بگم به موازات همين ما هستن ماهای ديگه ای که دختراشون و برای شام شب می فروشن!!!‌

و به موازات همين ماها هستند ماهايی که زدن به سيم آخر و به اسم بلاد کفری شدن و روشنفکری!! و در سايه پول!‌ هر کثافت کاری براشون مجازه!!! و به هشون امتياز اروپايی بودنی رو می ده!! ‌که حضور اکس تازی درمهمانی نشانه کلاسه!!! که من وسط اروپا حتی چنان روشنفکری  سراغ ندارم!!!

می خوام بگم !‌ ما به اسم گذاری روی فرزندانمون بها می ديم!!!  برای ما اسم زيبا نشانه فهم و کمال!!  اما همين ما ها برای اسم گذاری بچه هامون می تونيم شاهد  جنگ های خانواده ای باشيم!!‌

 

بهشون بگم...!!!!

نه اين که ازاين  چيزها و خبر ها اينجا نباشه!! نه!! نه اين که اينجا بهشت برين خدا باشه !‌نه!!!  اما اينجا مردم باخودشون تو صلح ان!!  و جا نمازکشيدنی در کار نيست!!

زندگيشون و افتخاراتشون بسته به عصرکوروش و داريوش هم نيست!!‌

دنبال افتخاری هم نيستن!! ‌آسان زندگی می کنند!!!

اين چيزها رو می شه قايم هم کرد!! و بذاريم فقط و فقط خودمون بدونيمشون!!!!‌

 اما اين ها يک طرف!!‌ حتی اگر تمام مدت با دليل و مدرک ثابت کنم که ما غارنشين نيستيم!!  ما متمدن هستيم!!‌می رسه روزهاييکه وقتی برای کار اقدام می کنم!! نامه ای خالی ازمتن  !!  همراه با يک فالی تصويری !!برام فرستاده می شه!!! رو صفحه مانيتورم می بينم !!!

بخشی ازروزنامه!! به تاريخ خدا روز پيش!!!

عکس احمدی نژاد و با درشت ترين حروف ممکن!!!! درج شده!!

Send The Jues To Alaska

اينو چه جوری قايم کنم!!!

می خوام فرياد بزنم بگم!! نه ما اين نيستيم!!

اما مگه می تونيم مفهوم ديگه ای هم داشته باشيم!!‌ وقتی !‌خودمون !‌خودمون رواينطوری به دنيا معرفی کرديم!!

می خوام فرياد بزنم! پر ازدردم و پراز نا اميدی!! اما صدام درنمی ياد!! نمی تونه که در بياد!!

امروز يکی از همين روزهاست!!!‌

 

 

 

/ 10 نظر / 7 بازدید
asal

vaghean narahat konande bood. ehsasetoono shadidan dark mikonam. vali too belade kofre asli kasi jorat nemikone hamchin kari bokone. be omide roozi ke ba eftekhar betoonim begim Irani hastim.

Me

dava sare chi bood? man nafahmidam!!!!m

saye

take it easy baby.dont attention.

آرش

دوست من ما همينيم که گفتی و البته راه گريزی هم نيست مگر مرور زمان و پيش رفتن به سوی فرهنگی برتر و البته اقتصاد و جامعه ای سالم

آرش

راستی لطفا هر موقع اپ کردی و به روز شدی خبرم کن عزيز

ساروی کیجا

والله چی بگم در مورد اين خبرم کن!!ها . منهم نمی دونم . اما يک دوستی دارم (که اتفاقا هر روز اينجا رو می خونه و به من هم می گه اين الهام عجب توپ می نويسه ) که توی مسنجرش يک گروه درست کرده از اونهايی که به هم خبرم کن می زنند . هربار آپ می کنه می ره به همه شون پی ام می ده که خبر .. خبر .. اما بنده اين جور چيزها رو بيلميرم . هرکسی طاووس خواهد جور هندستان کشد ..

ساروی کیجا

راستی امام زمان اين جوريه ديگه .. مثل سر ديگ سمنو ، يواش مياد وبلاگت رو اديت می کنه و جای پاشم می مونه ته ديگ .. بعد برای ديگه جايگاه و بارگاه درست می کنند و می رن زيارت . (اون متن خرافات وبلاگم رو بخون ، می فهمی چی می گم ) حالا هم ساعت کاريم تمومه بايد برم . باي و بوس و اينا .

mesle hich kas

baz miggoyam faghani bar kesham,baz mibinam sedayam kootah ast.

مرهانز

ســـــــــــــــــــــلام الهام جونی مدت هاست که وبلاگ جيغ جيغوت رو می خونم ........ از نوع نوشتنت خيلی خوشم مياد توهم مثل مهروش ادبيات خاص خودت رو داری ... دوزت هوار تا .............. امضا مرهانز هوار کش